Movies
Ratings
51
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5