Movies
Ratings
392
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5