Movies
Ratings
194
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
TracersRated ★ 3.0