Titles you rated
ChefRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5