Movies
Ratings
42
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Malice in WonderlandRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5