Movies
Ratings
18
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 5.0