Movies
Ratings
76
A Single RiderRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5