Titles you rated
Midnight SunRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
RampageRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0