Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5