Movies
Ratings
151
HitmanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0