Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5