Titles you rated
The HousemaidRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
BabeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0