Titles you rated
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5