Titles you rated
Darkest HourRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 2.0
Red SparrowRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0