Movies
Ratings
80 Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5 Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
 Way Back HomeRated ★ 3.0 Way Back HomeRated ★ 3.0
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
 The SuspectRated ★ 3.0 The SuspectRated ★ 3.0
 Hot Young BloodsRated ★ 3.0 Hot Young BloodsRated ★ 3.0
 Man in LoveRated ★ 4.0 Man in LoveRated ★ 4.0
 Thread of LiesRated ★ 3.5 Thread of LiesRated ★ 3.5
 300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5 300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
 NoahRated ★ 4.0 NoahRated ★ 4.0
 Sea FogRated ★ 3.0 Sea FogRated ★ 3.0
 The Maze RunnerRated ★ 3.5 The Maze RunnerRated ★ 3.5
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
 The WhistleblowerRated ★ 3.0 The WhistleblowerRated ★ 3.0
 Dracula UntoldRated ★ 3.5 Dracula UntoldRated ★ 3.5
 Gone GirlRated ★ 3.0 Gone GirlRated ★ 3.0
 Big MatchRated ★ 3.5 Big MatchRated ★ 3.5
 FuryRated ★ 4.0 FuryRated ★ 4.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0