Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
AntebellumRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 0.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0