Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0