Titles you rated
The Family ManRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5