Movies
Ratings
246
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Wind in Your HeartRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0