Movies
Ratings
289
The Lion KingRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
What a Wonderful Family!Rated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0