Movies
Ratings
458
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0