Movies
Ratings
1218
BraindeadRated ★ 5.0
FeastRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
DelicatessenRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Repo MenRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0