Titles you rated
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Drug WarRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0