Movies
Ratings
81
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5