Movies
Ratings
225
Finding NemoRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5