Movies
Ratings
174
Crows ZeroRated ★ 0.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5