Titles you rated
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
Wanee & JunahRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0