Movies
Ratings
181
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
SawRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 0.5