Movies
Ratings
305
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Five Senses of ErosRated ★ 2.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 4.5
VeronicaRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5