Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0