Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0