Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0