Movies
Ratings
71
FlippedRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5