Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
One DayRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5- D-WarRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0