Titles you rated
Run-OffRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0