Movies
Ratings
225
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The StingRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 4.0- 火鳥Rated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
My Mother's CastleRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0