Titles you rated
BedevilledRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Earth: One Amazing DayRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MasterRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5