Titles you rated
Time to HuntRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5