Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 2.0
The Monkey KingRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5