Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0