Movies
Ratings
37
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
RocketmanRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5- Beastie GirlsRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
MisbehaviorRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5