Movies
Ratings
465
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0