Movies
Ratings
382
Little WomenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0