Titles you rated
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Long Live the KingRated ★ 2.0 Long Live the KingRated ★ 2.0
 OldboyRated ★ 5.0 OldboyRated ★ 5.0
 Extreme JobRated ★ 3.0 Extreme JobRated ★ 3.0
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
 The GuardianRated ★ 3.0 The GuardianRated ★ 3.0
 Midnight in ParisRated ★ 4.0 Midnight in ParisRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
 Manchester by the SeaRated ★ 4.0 Manchester by the SeaRated ★ 4.0
 Catch Me If You CanRated ★ 4.5 Catch Me If You CanRated ★ 4.5
 The Truman ShowRated ★ 4.5 The Truman ShowRated ★ 4.5
 Intimate StrangersRated ★ 3.5 Intimate StrangersRated ★ 3.5
 A Star Is BornRated ★ 4.0 A Star Is BornRated ★ 4.0
 Anna KareninaRated ★ 3.0 Anna KareninaRated ★ 3.0
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
 Magic LanternRated ★ 2.0 Magic LanternRated ★ 2.0
 Our BodyRated ★ 3.0 Our BodyRated ★ 3.0
 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 1.0 Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 1.0
 Ocean's EightRated ★ 3.5 Ocean's EightRated ★ 3.5