Movies
Ratings
12
August RushRated ★ 4.5
Freedom WritersRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0