Movies
Ratings
379
ParasiteRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0