Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
DescendantsRated ★ 2.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.5
The Bad GuysRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mafia MammaRated ★ 3.0
Polite SocietyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.5
DamselRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5