Movies
Ratings
155
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
ChawRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5