Movies
Ratings
44- Take OffRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0