Movies
Ratings
138
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0